aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_1679 aDSC_1679

PSA Mackay Open 2013

10.11.2013 07:06

Jan Koukal na Mackay Open 2013 završil svou sbírku titulů po Austrálii na tři a jeho konto PSA titulů nyní čítá 27 pohárů. Ve finále se tentokrát více zapotil, na vítězství nad Sebastiaanem Weeninkem potřebovat pět setů a 67 minut. Na svém facebookovém profilu Honza uvedl, že do turnaje nenastoupil v nejlepší psychické pohodě : " Byl změněn čas finále, aniž by mi to kdokoliv oznámil, takže jsem dorazil a šel hrát z místa bez rozcvičení a zápas si moc neužíval, protože jsem uvnitř dost zuřil ...". Český hráč vyhrál sice první set 11/6, dva následující ale patřily Holanďanovi 7/11 a 9/11. Honza ale zabojoval a utkání dotáhl do vítězného konce 11/5 a 11/6. Gratulujeme!

10.11.2013 Turné Jana Koukala po Austrálii začíná být již trochu nudné :-). Třetí turnaj (Queensland Open, Caboolture Open), třetí finále ... a potřetí stejný finálový soupeř Holanďan Sebastiaan Weenink :-). Ve čtvrtfinále Honza porazil Ondru Ertla 3:0 (11/5, 11/3 a 11/2), v semifinále přešel přes Lukase Burkharta 3:2 (11/9, 11/2, 8/11, 8/11 a 11/3) a finále se bude hrát zítra v poledne místního času.

foto : whitsundaytimes.com.au

9.11.2013 Na posledním turnaji svého australského turné hrají čeští squashisté Jan Koukal a Ondřej Ertl na Mackay Open 2013. Odehraná jsou první dvě kola turnaje a ve čtvrtfinále na sebe narazí ve společném zápase právě Ondra s Honzou. Honza je nasazenou jedničkou a i na tomto třetím turnaji v Austrálii má šanci na celkové turnajové vítězství (triumfoval již v předchozích dvou). Čtvrtfinále se hraje zítra.